אודות

"ותיקי טבריה"

צוות מקצועי, מסור ומיומן
ציוד רפואי מתקדם
בפיקוח של משרד הבריאות

"חזון המרכז הוא להביא את הטיפול החדשני והמתקדם לתושבי טבריה והסביבה אשר הגיעו לגיל הזהב,
תוך מתן יחס אישי וחם לכל דייר
השוהה במרכז בשיתוף משפחותיהם ובשקיפות מלאה"

בשנת 2023, נפתח בטבריה מוסד פורץ דרך בנוף הבריאות, מרכז גריאטרי המציע מחלקות סיעודיות ומחלקות סיעודיות מורכבות בסטנדרטים של בית מלון.

במרכז יש 6 מחלקות מצוידות ומאובזרות, בכל חדר יש מיטה סיעודית חדשנית, ארון ושידה אישיים, מיזוג ולחצן מצוקה ומקלחת ושירותים צמודים לחדר ברמת בטיחות גבוהה.

  • 3 מחלקות סיעודיות
  • 2 מחלקות לסיעוד מורכב 
  • מחלקה לתשושי נפש

 

"ותיקי טבריה" מייצג את העתיד של שירותי הבריאות עבור האוכלוסייה המזדקנת שלנו. כל מחלקה סיעודית ומורכבת מתוכננת בקפידה ומצוידת בטכנולוגיה מתקדמת, על מנת להעניק לדיירינו רמת טיפול ובטיחות שאין שני לה. חדרי המחלקות מרווחים ומרוהטים באלגנטיות עם ציוד רפואי חדשני, היוצרים סביבה שמטפחת רווחה פיזית ורגשית כאחד, אנו מבינים שהריפוי אינו קשור רק לטיפול רפואי אלא גם לאווירה בה הוא מתרחש.

לכל דייר יש סיפור ומערך חוויות ייחודי, לכן אנו נוקטים בגישה אישית לטיפול, מתאימים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים ולהעדפות האישיות. המטרה שלנו היא ליצור סביבה שבה ותיקים יכולים להרגיש בבית, מוקפים בקהילה תומכת של חברים וצוות עמיתים שמבינים באמת את המסע שלהם.

המחויבות שלנו לטיפול יוצא דופן משתקפת בצוות מסור ומיומן של מטפלים ואנשי מקצוע רפואיים, שהם לא רק מומחים בתחומם אלא גם בעלי שליחות שנעשית מהלב, בין אם מדובר בסיוע בפעילויות יומיומיות או במתן טיפולים רפואיים מורכבים, הצוות עושה מעל ומעבר כדי להבטיח את הנוחות והבריאות של הדיירים שלנו ולהעניק להם תחושת ביטחון ואמון.

מלבד טיפול רפואי, פיזיותרפיה , ריפוי בעיסוק, שירותים סוציאליים ודיאטנית מתקיימות מגוון פעילויות פנאי ותוכניות טיפוליות לשיפור איכות החיים של דיירינו, פעילויות אלו אינן עוסקות רק בבידור אלא גם בטיפוח תחושת הקהילה והשייכות. בין אם זה ליהנות מהמרחבים היפים החיצוניים, השתתפות במפגשי יצירה ואומנות, או השתתפות במפגשי טיפול קבוצתי, אנו שואפים לספק הזדמנויות לוותיקים שלנו לשמוח ולמצוא משמעות בכל יום.

הליך קליטה מהיר

קבלת דייר חדש ב"ותיקי טבריה" מתחיל בסיור מודרך לבני משפחתו / אפוטרופוסים. את הסיור עורכת מנהלת השירות של המקום.

צוות וותיק ומנוסה

המרכז מתגאה בצוות מוביל, ותיק ומקצועי בתחומו שיודע לנתח את צרכי יקיריכם ולהעניק להם את הטיפול המסור ביותר.

מענה רפואי 24/7

במרכז הגריאטרי ניתן מענה רפואי 24/7, הנעשה בפיקוח של אח/ות הנמצאים בזמינות מיידית

קבלת דייר חדש במרכז גריאטרי "ותיקי טבריה" מתחיל בסיור מודרך לבני משפחתו / אפוטרופוסים. את הסיור עורכת מנהלת השירות של המקום. סל הקליטה מתחשב בדייר תחילה אך משרת מאוד את המשפחות ואופי ההתנהלות בשגרת חייו החדשים.

הזמנה לסיור במקום

דילוג לתוכן