המחלקות שלנו

מחלקות הסיעוד ב"ותיקי טבריה"

המחלקות הסיעודיות שלנו כוללות מגוון רחב של מענים רפואיים ומאוישות על ידי אנשי מקצוע מסורים המביאים את המומחיות והמסירות שלהם לחזית הטיפול בדיירים. עם התמקדות ברווחה הוליסטית, טיפולים מתקדמים ויחס אישי, המחלקות שלנו עובדות בשיתוף פעולה כדי להבטיח שכל מטופל יקבל את הסטנדרט הגבוה ביותר של טיפול.

מחלקה לתשושי נפש

מחלקת תשושי נפש בנויה ומאובזרת כדי לענות על הצרכים הייחודיים של אנשים עם הפרעות נוירולוגיות שונות המאופיינות בירידה קוגניטיבית, פגיעה בזיכרון ושינויים בהתנהגות, בתקשורת וביכולות התפקודיות, המחלקה מציעה סביבה בטוחה ותומכת המותאמת לאתגרים שלהם.

מחלקה סיעודית

מחלקות הסיעוד שלנו מציעות מגוון שירותים מיוחדים המותאמים לטיפול גריאטרי, עם מענה מקיף על הצרכים הייחודיים של הדיירים הוותיקים. במחלקה ניתן טיפול איכותי וממוקד באדם הכולל סיוע בפעילויות היומיום, מתן תרופות, טיפול בפצעים, תמיכה בניידות ועוד.

מחלקה סיעודית מורכבת​

בסיעודי המורכב יש מערך רפואי מקצועי, מכשור מתקדם, טיפולים חדישים ושירותים מיוחדים המותאמים לצרכים הייחודיים של מצבים סיעודיים מורכבים. הצוות הסיעודי במחלקה הינו בעל הכשרה וניסיון רב בהתמודדות עם תרחישים רפואיים מורכבים.

שאלות ותשובות

מרכז גריאטרי הוא מוסד רפואי המתמחה במתן טיפול ושירותים מקיפים לקשישים, בדרך כלל בני 65 ומעלה ומציע מגוון שירותים רפואיים, סיעודיים, שיקום וסוציאליים המותאמים לצרכים הייחודיים של מבוגרים.

מרכזים גריאטריים מציעים מגוון שירותים, לרבות טיפול רפואי, טיפול סיעודי, טיפולי שיקום (פיזי, תעסוקתי ודיבור), סיוע בפעילויות יומיומיות, פעילויות חברתיות, טיפול בזיכרון לאנשים עם דמנציה ועוד

המחלקה הסיעודית אחראית על מתן טיפול סיעודי מיומן לדיירים. זה כולל מתן תרופות, טיפול בפצעים, ניהול מחלות כרוניות, ניטור מצבים בריאותיים, סיוע בפעילויות יומיומיות ושיתוף פעולה עם מומחים רפואיים כדי להבטיח טיפול מקיף.

מעורבות משפחתית מעודדת ומוערכת במרכזים גריאטריים. המשפחות מתעדכנות לגבי מצבם הבריאותי, תוכניות הטיפול וכל שינוי במצב. מרכזים רבים מציעים מפגשים משפחתיים, קבוצות תמיכה ועוד.

במרכז גריאטרי "ותיקי טבריה" ניתן להתקבל גם כפרטי וגם עם הגשת קוד משרד הבריאות.

קבלת דייר חדש במרכז גריאטרי "ותיקי טבריה" מתחיל בסיור מודרך לבני משפחתו / אפוטרופוסים. את הסיור עורכת מנהלת השירות של המקום. סל הקליטה מתחשב בדייר תחילה אך משרת מאוד את המשפחות ואופי ההתנהלות בשגרת חייו החדשים.

הזמנה לסיור במקום

לקוחות ממליצים

דילוג לתוכן