"ותיקי טבריה" מייצג את העתיד של שירותי הבריאות עבור האוכלוסייה המזדקנת

הבית שלנו הנו ברמה מלונאית מהגבוהים בישראל, צוות העובדים הינו צוות מסור וותיק, מיומן ומקצועי אשר מחויב למצוינות ושירות איכותי לדיירים.

מחלקת תשושי נפש | מחלקה סיעודית | דמנציה | אלצהיימר

לתיאום סיור והתרשמות מהבית

ניתן להגיע לבקר בימים ראשון עד שישי בשעות הקבלה ראשון - חמישי 09:00-17:00 שישי 09:00-13:00 | למידע נוסף: 077-972-3900

ברוכים הבאים למרכז הגריאטרי "ותיקי טבריה"

בית אבות סיעודי "ותיקי טבריה" הינו מרכז גריאטרי איכותי ומקצועי המשלב בתוכו את כל המשאבים הדרושים כדי להעניק לדייריו טיפול ברמה הגבוהה ביותר, איכות חיים טובה, תחת פיקוח רפואי מקצועי ובזמינות מידית. כל היתרונות של בי"ח גריאטרי גדול נמצאים תחת קורת גג אחת.

מרכז גריאטרי "ותיקי טבריה" הוקם בשנת 2023 ע"י קבוצת יזמים בעלי ניסיון רב שנים בתחום, כדי לתת מענה לאוכלוסיית גיל הזהב. המרכז ממוקם בטבריה ומונה 6 מחלקות: 3 מחלקות סיעודיות, 2 מחלקות סיעודי מורכב ומחלקה לתשושי נפש. המרכז פועל תחת פיקוח מלא וברישיון משרד הבריאות.

המרכז נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בעיצוב מודרני וחדשני, המעניק תחושה של בית חם לדייר ועבור משפחתו.

מחלקות הסיעוד ב"ותיקי טבריה"

המחלקות הסיעודיות שלנו כוללות מגוון רחב של מענים רפואיים, המחלקות מאוישות על ידי אנשי מקצוע מסורים המביאים את המומחיות והמסירות שלהם לחזית הטיפול בדיירים. עם התמקדות ברווחה הוליסטית, טיפולים מתקדמים ויחס אישי, המחלקות שלנו עובדות בשיתוף פעולה כדי להבטיח שכל מטופל יקבל את הסטנדרט הגבוה ביותר של טיפול.

מחלקה לתשושי נפש

מחלקת תשושי נפש בנויה ומאובזרת כדי לענות על הצרכים הייחודיים של אנשים עם הפרעות נוירולוגיות שונות המאופיינות בירידה קוגניטיבית, פגיעה בזיכרון ושינויים בהתנהגות, בתקשורת וביכולות התפקודיות, המחלקה מציעה סביבה בטוחה ותומכת המותאמת לאתגרים שלהם.

מחלקה סיעודית

מחלקות הסיעוד שלנו מציעות מגוון שירותים מיוחדים המותאמים לטיפול גריאטרי, עם מענה מקיף על הצרכים הייחודיים של הדיירים הוותיקים. במחלקה ניתן טיפול איכותי וממוקד באדם הכולל סיוע בפעילויות היומיום, מתן תרופות, טיפול בפצעים, תמיכה בניידות ועוד.

מחלקה סיעודית מורכבת​

בסיעודי המורכב יש מערך רפואי מקצועי, מכשור מתקדם, טיפולים חדישים ושירותים מיוחדים המותאמים לצרכים הייחודיים של מצבים סיעודיים מורכבים. הצוות הסיעודי במחלקה הינו בעל הכשרה וניסיון רב בהתמודדות עם תרחישים רפואיים מורכבים.

פיזותרפיה

במרכז הגריאטרי "ותיקי טבריה" שירותי פיזיותרפיה מקיפים ומותאמים אישית. צוות הפיזיותרפיסטים שלנו יוצרים תוכניות טיפול מותאמות אישית המשלבות מגוון טכניקות טיפוליות, תרגילים והתערבויות. תוכניות אלו נועדו לשפר את הניידות, לנהל כאב ולשפר את התפקוד הכללי.

פנאי ותעסוקה

במרכז הגריאטרי "ותיקי טבריה" אנו מחויבים ליצור סביבה המקדמת מעורבות ואינטראקציה אישית חברתית עבור דיירינו. אנו מבינים את החשיבות של להישאר פעילים חברתית ומעורבים לרווחת הגוף והנפש. במרכז אנו מציעים מגוון הזדמנויות תעסוקה והעשרה המותאמות לתחומי העניין והיכולות של הדיירים.

תזונה בריאה ומאוזנת

במרכז הגריאטרי "ותיקי טבריה" אנו מחויבים לקידום הבריאות, הרווחה ואיכות החיים של דיירינו באמצעות טיפול תזונה מקיף ומותאם אישית. המחויבות שלנו לתזונה היא מעבר להכנת ארוחה ואנו מקפידים על ארוחות טריות ומאוזנות ומענה מגוון לצרכים תזונתיים מיוחדים, אנו שואפים להבטיח שכל דייר יקבל את התמיכה התזונתית הטובה ביותר למצבו הרפואי.

קבלת דייר חדש במרכז גריאטרי "ותיקי טבריה" מתחיל בסיור מודרך לבני משפחתו / אפוטרופוסים. את הסיור עורכת מנהלת השירות של המקום. סל הקליטה מתחשב בדייר תחילה אך משרת מאוד את המשפחות ואופי ההתנהלות בשגרת חייו החדשים.

הזמנה לסיור במקום

לקוחות ממליצים

דילוג לתוכן